آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


سرمربی رئال در صحبتهایی اعلام کرد که 50 گلی که مسی در طول این فصل برای بارسا به ثمر رساند، هیچ فایده ای نداشته دفاع سابه یااز مسی درمقابل مورینیو:50 گل مسی، خودشان حرف می زنند

الخاندرو سابه یا سرمربی تیم ملی آرژانتین به دفاع از لیونل مسی در مقابل اظهارات اخیر ژوزه مورینیو، مربی رئال برخاسته و اعلام کرده که 50 گلی که مسی در رقابتهای این فصل لالیگا برای بارسا به ثمر رساند،خودش حرفهای زیادی برای گفتن دارد

این هفته ژوزه مورینیو مربی رئال در صحبتهایی اعلام کرد که 50 گلی که مسی در طول رقابتهای این فصل لالیگا به ثمر رسانده، فایده ای ندارد،چرا که این گلها هم نتوانسته مانع از دستیابی رئال به جام قهرمانی شود. دراین میان مسی از پاسخ دادن به مربی پرتغالی خودش را کنار کشیده.

ستاره آرژآنتینی با به ثمر رساندن 50 گل در رقابتهای این فصل توانست برترین گلزن فصل لالیگا لقب بگیرد و رونالدو با 46 گل در رده دوم برترین گلزنان قرار گرفت.

اکنون آلخاندرو سابه یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین که مستقیما ،مورینیو را مورد خطاب صحبتهایش قرار نداده بود، به صورت غیرمستقیم پیغامش را به آقای خاص رساند. سابه یا در صحبتهایی به لارد گفت:« 50 گل،خودشان حرفهای زیادی برای گفتن دارند. به ثمر رساندن این تعداد گل تنها برای افراد کمی ممکن است.»

سرمربی سابق استودیانس و مربی کنونی تیم ملی آرژانتین درتمجید از ستاره های آرژانتینی سیتی که بااین تیم به قهرمانی لیگ برتر رسیدند،  ادامه داد:« من از اینکه هموطنانی مثل پابلو سابالتا، سرخیو آگوئرو و کارلوس تبس دارم احساس غرور می کنم و خیلی خوشحالم.»

او درادامه به این نکته اشاره کرد که این روزها ایده های مشخصی برای بازیکنان حاضر در اردوی آلبی سلسته در رقابتهای مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 در ماه ژوئن دارد. سابه یا گفت:«برای من هیچ سورپرایزی نیست ولی این بستگی به بازیکنانی دارد که می خواهم به آنها زنگ بزنم.خودم دقیقا می دانم که با کدام بازیکنان تماس خواهم گرفت.»

 
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو