آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


این بازیکن آرژانتینی در ورزشگاهی که میزبان فینال کوپا دل ری در روز 25 مه خواهد بود، 9 گل به ثمر رسانده است.

لئو مسی ویسنته کالدرون را مانند خانه خود می داند. او در کالدرون 8 گل به سود بارسا و یک گل به سود آرژانتین به ثمر رسانده است. در ادامه همه آن ها را یادآوری خواهیم کرد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


• لیگ، اتلتیکو مادرید - بارسلونا، (0-6، 20 می 2007)، 2 گل: لئو مسی در شبی شگفت انگیز برای بارسا، اولین و ششمین گل بازی را به ثمر رساند. دو گل او مقابل اتلتیکو مادرید به بارسلونا کمک کرد تا همچنان در رقابت برای کسب عنوان حضور داشته باشند. گرچه نهایتا این موقعیت از دست آنان رفت.

• جام حذفی، اتلتیکو مادرید - بارسلونا، (1-3، 6 ژانویه 2009)، 3 گل: اجرایی فوق العاده از مسی بارسا را به راحتی به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری رساند. هت تریک او بسیار تاثیرگذار بود به طوری که طرفداران خانگی به تشویق او پرداختند.


• لیگ، اتلتیکو مادرید - بارسلونا (4-3، 1 مارس 2009)، 1 گل: این بازیکن آرژانتینی نتیجه را به 2-0 به سود تیم خود تغییر داد، اما مادریدی ها در آخر برنده این بازی متحیر کننده بودند. این ششمین گل مسی در کالدرون بود.

• بازی دوستانه ملی، اسپانیا - آرژانتین (2-1، 14 نوامبر 2009)، 1 گل: مسی همچنین برای تیم ملی خود در کالدرون گل به ثمر رسانده است. او یک پنالتی را به نفع تیم خود - با سرمربی گری دیگو آرماندو مارادونا - به گل تبدیل کرد و بازی رابه تساوی کشاند، اما در نهایت آرژانتین شکست خورد.

• لیگ، اتلتیکو مادرید - بارسلونا (1-2، 19 سپتامبر 2010)، 1 گل: هم روزی خوب و هم روزی بد برای بهترین بازیکن جهان بود. مسی با ضربه ای ماهرانه اولین گل را به ثمر رساند، اما به دلیل آسیبی که از تکل اویفالوژی دید، نتوانست بازی را به پایان رساند.

• لیگ، اتلتیکو مادرید - بارسلونا (1-2، 26 فوریه 2010)، 1 گل: ضربه آزاد او در کمال تعجب با غافل گیری کورتویس و مدافعین اتلتیکو به تور دروازه چسبید و در انتهای بازی، هنگامی که بازی با نتیجه مساوی تمام شده به نظر می رسید، پیروز میدان شدند. در 6 بازی لیگ در کالدرون، مسی 5 گل به ثمر رسانده است.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو