آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


 

مسی: می خواهیم تک تک بازی های لالیگا را ببریم
ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا گفت: «ما می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسیم و در یک قدمی دستیابی به جام حذفی هم هستیم ولی در لالیگا می خواهیم در تک تک بازی های باقی مانده مان ببریم.»
 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، لیونل مسی بعد از ثبت اولین «مانیتا» (که به اسپانیایی به معنای یک دست است و اشاره به به ثمر رساندن 5 گل دارد) بسیار خوشحال بود. بارسلونا چهارشنبه شب توانست تا با نتیجه 1-7 از سد بایرلورکوزن عبور کند و با توجه به پیروزی مقابل حریف آلمانی در دیدار رفت، به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. 5 گل از این 7 گل توسط لیونل مسی به ثمر رسید.
در پایان این دیدار مسی در حالی که توپ مسابقه را زیر بغلش زده بود در صحبت هایی به تی وی 3 گفت: «مهم این است که بارسا به دور بعدی رقابت ها صعود کرد.»
او با فروتنی تمام و در حالی که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده به خبرنگاران گفت: «مهم این است که این اتفاق افتاد و ما به دور بعدی رقابت ها راه یافتیم. چون در این سطح از رقابت ها، تمام بازی ها، سخت و دشوار هستند.»
در حالی که مسی یک بازی زیبا و بی نقص را ارائه داده بود گفت: «رقابت های لالیگا را سخت و دشوار می بینم ولی بارسلونا با تمام توان در تمام بازی های باقی مانده مبارزه خواهد کرد. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسیم و در یک قدمی دستیابی به جام حذفی هم هستیم ولی در لالیگا می خواهیم در تک تک بازی های باقی مانده مان ببریم.»
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو