آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


ژاوی، مسی، کیتا و پدرو در 13 بازی از 14 فینالی که بارسا طی 4 فصل گذشته در آن ها به رقابت پرداخته است، حضور داشته اند.

با توجه به این که بازی های سوپر کاپ اسپانیا به صورت رفت و برگشتی انجام می شود، بارسا 14 بازی در 11 فینال را تحت مربیگری گواردیولا انجام داده که در 11تای آن ها پیروز بوده، تنها یک بازی را مساوی کرده و در دو بازی شکست خورده است. در نتیجه این بازی در کالدرون پانزدهمین بازی فینال طی 4 سال گذشته خواهد بود. با وجود 4 بازیکنی - ژاوی، پدرو، مسی و کیتا - که در 13 بازی از 14 بازی یاد شده حضور داشته اند، تجربه بسیاری برای بهره مندی در این بازی وجود خواهد داشت.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ژاوی و پدرو به دلیل استراحتی که بعد از فتح جام جهانی در تیم اسپانیا داشتند، بازی رفت سوپر کاپ اسپانیا در فصل 2010/11 در سویا را از دست دادند. مسی همچنین یک سال زودتر از آن دو، بازی رفت سوپر کاپ در سن مامس را از دست داد. در این میان تنها فینالی که کیتا در آن حضور نداشته است، آخرین فینال بارسا یعنی فینال جام باشگاه های جهان در مقابل سانتوس بود.



کسانی که بعد از این 4 بازیکن بیشترین حضور را در بازی های فینال از سال 2009 داشته اند عبارتند از: بوسکتس(12)، آلوز(11)، پیکه(10)، آبیدال(10) و والدس(9).

کوئنکا در شرف آغاز

کوئنکا در پایان یکی دیگر از گام های تیم اصلی حضور دارد. هنگامی که تیم در ابتدای فصل در بازی های سوپر کاپ حضور می یافت، او هنوز عضوی از تیم بارسا ب بود، اما می تواند فصلش را با حضور در فینال جام حذفی به پایان رساند. اندرو فونتاس نیز که پیشرفت بسیاری داشته است، توانست تا فینال جام باشگاه های جهان پیش رود، اما به دلیل مصدومیتش بازی در مادرید را از دست خواهد داد.

بازیکنان و حضور آن ها در فینال

13: ژاوی، پدرو، مسی و کیتا
12: بوسکتس
11: آلوز
10: پیکه و آبیدال
9: والدس
8: اینیستا
7: پویول
6: ماسکرانو و آدریانو
5: ویا
3: سسک
2: پینتو، آفلای، الکسیس و تیاگو
1: فونتاس




:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو