آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


با پایان یافتن تمامی لیگ های اروپایی، 22 تیم حاضر در لیگ قهرمانان فصل بعد نیز مشخص شدند. ده تیم دیگر نیز در دور مقدماتی مشخص خواهند شد.

حال که اکثریت لیگ های اروپایی به پایان این فصل رسیده اند، 22 تیم برای فصل آینده لیگ قهرمانان مشخص شدند و ده تیم دیگر از مرحله مقدماتی به این جمع اضافه خواهند شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پراکندگی صاحب نامان

قرعه کشی فصل آینده در 30 آوریل انجام خواهد گرفت و وعده داده شده که اتفاقات جالبی در آن وجود خواهند داشت؛ قهرمان لیگ هر کشور در گروه های متفاوت قرار خواهند گرفت به این ترتیب که منچستر سیتی در گروه دو، یوونتوس در سومین گروه و بورسیا دورتموند در گروه چهارم. این سه تیم، بخت اصلی صعود از گروههایشان خواهند بود. با این وجود تیم های دیگری همچون شالکه 04، آژاکس، گالاتاسرای و قهرمان جدید لیگ فرانسه - مونت پلیه - نیز می توانند رقبای احتمالی بارسا در مرحله گروهی محسوب شوند.


تیمهای حاضر در سید یک

با توجه به ضریب بالای بارسا در رده بندی یوفا، بارسا به همراه چلسی، منچستر یونایتد، بایرن، مادرید، آرسنال، پورتو و آ.ث میلان تیمهایی هستند که در سید یک قرار دارند. مطمئنا این تیم ها با هم روبه رو نخواهند شد و به این لیست می تواند دو تیم دیگر اسپانیا یعنی والنسیا و مالاگا - در صورت موفقیت تیم پلگرینی در رده مقدماتی - افزوده شود.

چند اسم بزرگ نیز در این قرعه کشی حضور نخواهند داشت که مهمترین آنها را می توان اینتر میلان، لیورپول و لیون دانست. این صاحب نامان، از حضور در فینال ومبلی در 25 می 2013، که یادآور دو عنوان قهرمانی بارساست، محروم خواهند بود.

بیست و دو تیم حاضر در لیگ قهرمانان

سید 1:

چلسی
بارسلونا
منچستر یونایتد
بایرن مونیخ
رئال مادرید
آرسنال
پورتو
آ.ث میلان

سید 2:

والنسیا
شاختار دونسک
زنیت
شالکه 04
منچستر سیتی

سید 3:

المپیاکوس
آژاکس
اندرلخت
یوونتوس
کوپنهاگن*

سید 4:

گالاتاسرای
بورسیا دورتموند
مونت پلیه
نوردز ژائه لند*

* تیمی که قهرمانی لیگ دانمارک را به دست آورد، در دور مقدماتی بازی نخواهد کرد.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو