آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


مربی ارژانتینی اتلتیک بیلبائو معتقد است که بارسا با وجود ناکامی در دستیابی به جام قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا هنوز تیم شماره یک دنیاست

Marcelo Bielsa, Athletic Bilbao

مارسلو بیه لسا، سرمربی آرژانتینی باشگاه اتلتیک بیلبائو در صحبتهایی اعلام کرده که بارسلونا بهترین تیم دنیاست. این درحالی است که اتلتیک بیه لسا امشب در فینال کوپا دل ری مقابل بارسلونا قرار خواهد گرفت.

بارسلونا در رقابتهای این فصل در دستیابی به قهرمانی لالیگا ولیگ قهرمانان اروپا ناکام ماندند ولی این مربی آرژآنتینی معتقد است که تیم کاتالان همچنان بهترین تیم دنیاست.

بیه لسا در کنفرانس خبری پیش از دیدار فینال در مادرید گفت:« بارسلونا همچنان بهترین تیم دنیاست. پس برای پیروزی دراین فینال، بازیکنان ما باید با تمام پتانسیلشان بازی کنند و دقیق باشند و به عنوان یک تیم هم دقیق بازی کنند. این به ما کمک می کند تا سطح همیشگی بازی بارسلونا را تضعیف کنیم.»

این مربی ارژانتینی معتقد است که گاهی وقتها، و به ویژه زمانی که مسی درجریان بازی باشد، متوقف کردن بازی بارسا تقریبا غیرممکن می شود:« لیونل مسی تقریبا راهکار تمام مشکلات بارساست ولی ما سعی می کنیم تا مطمئن شویم که او راهی برای شکست دادن ما نداشته باشد.»

اکنون و در این بازی انتظار می رود که پینتو در دروازه بارسا قرار بگیرد و بیه لسا او را نقطه ضعفی برای بارسا نمی داند:« تیمی مثل بارسلونا تنها یک دروازه بان تراز اول ندارد.من تفاوتی میان پینتو و والدس نمی بینم.»

 
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو