آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


راسل: ما خوش شانسیم که با مسی هم دوره هستیم

رئیس باشگاه بارسلونا گفت: «صحبت های زیادی در این باره که چه کسی بهترین است انجام می شود و از نظر من هیچ مقایسه ای وجود ندارد: «مسی بهترین بازیکن تاریخ دنیاست.»
 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از سایت گل، ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا در صحبت هایی به تمجید از لیونل مسی اسطوره آرژانتینی تیمش پرداخت. او در پایان دیدار تیمش مقابل بایرلورکوزن که با برد 1-7 بارسا و به ثمر رسیدن 5 گل از این 7 گل توسط مسی گفت: «همان طور که گواردیولا گفت، ما خوش شانسیم که با مسی هم دوره هستیم و این شانس را داریم که بازی های او را تماشا کنیم. صحبت های زیادی دراین باره که چه کسی بهترین است انجام می شود و از نظر من هیچ مقایسه ای وجود ندارد: « مسی بهترین بازیکن تاریخ دنیاست.»»
روسل ادامه داد: «هیچ وقت بازیکن دیگری مثل او نخواهیم دید. باید از تماشای بازی او لذت برد، چون مسی خارق العاده است.»
رئیس باشگاه کاتالان روز پنجشنبه در اسپورتس گلوبال فروم که در بارسلونا برگزار می شد، این صحبت ها را بر زبان آورد. روسل درادامه صحبت هایش اعلام کرد که در طول برگزاری بازی با آلخاندرو سابه یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین که در نیوکمپ حضور داشت شوخی کرده و به او گفته که حضورش در نیوکمپ برای تماشای بازی مسی بوده که آیا او را در بازی های آتی به تیم ملی فرابخواند یا خیر.
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو