آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


پدربزرگ مسی در گفتگو با رادیو میتره اعلام کرد که نوه دیگری دارد که فوتبالش مشابه با مسی است

 

 

Spain: FC Barcelona, Lionel Messi
 

سایت گل- آنتونیو پدربزرگ مادری لیونل مسی در صحبتهایی اعلام کرده که نوه دیگری دارد که مثل لیونل مسی بازی می کند. او اعلام کرده که این نوه اش 13 سال سن دارد و برادر ماکسیمیلیانو و امانوئل بیانکوچی است.
پدربزرگ مسی دراین باره به رادیو میتره گفت:« یک نوه دیگری دارم که فرزند یکی دیگر از دخترهایم است. او برادر دو پسری است که در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می کنند .این پسر13 ساله مثل مسی بازی می کند.»
این پسر 13 ساله برونو بیانکوچی نام دارد که در حال حاضر در تیمهای پایه ای رناتو سسارینی در روساریوی آرژانتین بازی می کند. هر دو برادر برونو، در پاراگوئه فوتبالشان را دنبال می کنند. ماکسیمیلیانو در کلوب الیمپیکوی پاراگوئه بازی می کند و امانوئل در ایندپندینته د کمپو گرانده بازی می کند.
پدربزرگ مسی ادامه داد:« دو نوه دیگرم که در پاراگوئه بازی می کنند هم قهرمان هستند.من می خواهم که هر سه نوه هایم موفق باشد. یک نوه کوچکتر دارم که 13 ساله است ولی باید ببینید که چطور بازی می کند: فوتبال او مثل لیونل است.»
البتته او در ادامه یادآوری کرد که شاید الان زمان مناسبی نباشد تا او فوتبال آرژآنتین را ترک کند:« می ترسم که او هم مثل لیو شود: او را به اروپا ببرند. ولی او خیلی به مادرش وابسته است.»

پدربزرگ مسی در بخش پایانی صحبتهایش درمورد دوران کودکی لیونل هم صحبت کرد و گفت:« زمانی که لیو 5 یا 6 سال سن داشت، فوق العاده بازی می کرد. مردمی که با دوچرخه یا اتومبیل درحال تردد بودند،م ایستادند تا بازی مسی را ببینند. مسی اصلا برای فوتبال به دنیا آمده است.»
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو