آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: امید صادق باری / FCBarcelona.ir


تیو بازیکن گلزن بارسا که در برابر بایرلورکوزن موفق به گلزنی شد، بطور متوسط در هر 66 دقیقه حضور در مسابقه، یکبار دروازه حریفان را باز کرده است. این آمار گلزنی حتی در مقایسه با آمار گلهای مسی نسبت به حضورش در مسابقات خیره کننده تر است. با آنکه او فقط در دو بازی بعنوان یار اصلی به همراه تیم بارسا به میدان رفته است، اما بطور فوق العاده ای شانس گلزنی داشته است و توانسته در این مدت با ثبت 6 گل نامش را بر سر زبانها بیندازد.

کریستین تیو موفق شده است خود را بعنوان ذخیره طلایی مطرح کند. بازیکن تیم دوم بارسا در مجموع با 366 دقیقه حضور در بازیهای لالیگا، جام حذفی اسپانیا و همچنین جام قهرمانان اروپا، توانسته است 6 بار دروازه حریفان را باز کند. بهترین بازی او در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا و در برابر بایر لورکوزن رقم خورد؛ تیو که در آن بازی تنها 40 دقیقه شانس حضور در زمین را یافته بود، توانست دو بار پیاپی توپ را در درون دروازه حریف جای دهد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


تیو یک بازیکن سریع و قدرتی است و عموما در سمت چپ زمین به بازی گرفته می شود. کارنامه بازی هایش نشان می دهد که او بطور متوسط در هر 66 دقیقه از حضورش در زمین بازی، یکبار موفق به گلزنی شده است. شاید مقایسه او با مسی بسیار اغراق آمیز بنظر برسد، اما آنچه که واقعیت دارد این است که آمار گلزنی مسی به ازای هر 93 دقیقه بازی یک گل می باشد. البته باید این نکته را نیز یاد آور شد که مسی آرژانتینی در این فصل 3291 دقیقه در زمین حضور داشته است.


دوبار بعنوان یار اصلی و 8 بار نیز بعنوان بازیکن تعویضی

اغلب گلهایی که تیو موفق به ثبت آنها شده است، زمانی بوده که او بعنوان بازیکن تعویضی وارد مسابقه شده است. او تنها دوبار و در مصاف با ال هوسپیتالت (0-1) در جام حذفی و رئال سوسیداد (2-1) در لالیگا، موفق شده است که بعنوان یار اصلی در جمع یازده بازیکن اصلی تیم اول بارسا حضور یابد. او در این دو مسابقه در تمام 90 دقیقه در بازی حضور داشته است و جالب این است که در هر دو بازی گل اول را زده است.

تیو 5 گل نیز بعنوان بازیکن تعویضی وارد دروازه حریفان کرده است. او در برابر ال هوسپیتالت ( 0-9) و بایر لورکوزن ( 1-7) دو بار موفق به گلزنی شده است و یک بار نیز در برابر اوساسونا که به شکست بارسا انجامید گلزنی کرد. هر چند که گل او نتوانست به اندوه حاصل از باخت هواداران بارسا تسلی بخشد.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو