آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir

مربی بارسا عملکرد و نحوه بازی تیمش را در ال ساردینرو رضایت بخش دیده است. بعلاوه او بازی را کمی دشوار نیز می دانست چون شرایط چمن خیلی مناسب به نظر نمی رسید.

اگرچه به طور کلی بارسا حاکم بازی با ریسینگ بود، پپ گواردیولا بازیکنانش را موظف کرده بود که بازی را کاملا با جدیت دنبال کنند. بر اساس گفته مربی بارسلونا بازیکنان باید بر شرایط نامناسب زمین غلبه می کردند و با تلاش فراوان سه امتیاز بازی را به دست می آوردند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پپ گواردیولا تلاش بازیکنانش را ستودنی توصیف کرد. با وجود لیست بلند بالای مصدومین، برخی بازیکنان موظف اند با تلاشی چند برابر و با گلزنی های خود، برای تحقق هدف تیم تا پایان فصل بسیار سخت کار کنند. او گفت: «در فرم مناسبی قرار داریم.این فصل دو ماه و نیم دیگر ادامه خواهد داشت و ما باید در تمامی مسابقات باقی مانده فوتبال عالی را از خود به نمایش بگذاریم».


پنالتی تعیین کننده نتیجه بازی نبود

لیونل مسی بار دیگر با به ثمر رساندن دو گل که شامل یک پنالتی نیز می شد، بازیکن برتر این میدان شد. از پپ گواردیولا در مورد پنالتی حاصله سوال شد و او این چنین پاسخ داد: «تیم ما مسلط بر بازی بود و پنالتی تعیین کننده نتیجه بازی نبود».

مربی بارسا در مورد پدرو نیز صحبت هایی داشت: «او همواره برای باشگاه بازیکن مهم و تاثیر گذاری بوده است. او باید همیشه در چنین فرمی قرار داشته باشد، به واقع که دیشب در تمامی موقعیت ها عالی کار کرد و به موقع نیز گلزنی خواهد کرد». نظر گواردیولا در باره دفاع مخصوصا والدز، پویول و سرجیو بوسکتس نیز مثبت بود: «بدون همکاری تمام تیم، بسته نگه داشتن دروازه ممکن نخواهد بود».

قرعه کشی لیگ قهرمانان

گواردیولا در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان گفت: «برای رسیدن به فینال مونیخ باید با تمامی تیم های قدرتمند مقابله کرد. همه تیم ها نقاط ضعف و قوت به خصوصی دارند. امیدوارم در این مرحله با میلان روبه رو نشویم، چون در این فصل با آنها همگروه بودیم. اما در نهایت این قرعه کشی است که مشخص می کند تیم مقابل شما چیست».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو