آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: امید صادق باری / FCBarcelona.ir


آندرس اینیستا به تلاش تیم در برابر راسینگ اشاره کرد و گفت: «ما یک بازی بی نقص را در آن ورزشگاه نفس گیر به نمایش گذاشتیم». آلوز توضیح داد که هدف تیم «بهبود مستمر» است.

سسک فابرگاس از پیروزی 2-0 در برابر راسینگ بسیار خشنود بود و در ادامه افزود: «بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. باید تلاش کرد که بازی روانی را انجام داد و فرصت های گلزنی فراهم نمود و کنترل بازی را در دست گرفت. در فوتبال مدرن دیگر چیز آسانی وجود ندارد».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


تمجید سسک از مسی

«مسی با همه بازیکنان دنیا فرق دارد، جای بسیار خوشبختی است که هر فوتبالیستی هم بازی مسی باشد؛ وجود او برای هر تیمی غنیمتی بشمار می آید، زیرا او اعتماد به نفس تیم را بالا می برد و این دقیقا همان چیزی است که یک تیم برای قهرمانی به آن نیاز دارد». بازیکن کاتالانی بارسا در ادامه صحبتهایش به خصوصیات مسی اشاره می کند و می افزاید: «او به معنای واقعی یک بازیکن فروتن و متواضع است و به سختی تلاش و تمرین می کند؛ مسی عاشق فوتبال است. کسب این همه افتخار واقعا سزاوار اوست».


در ادامه جملات بازیکنان بارسلونا را بعد از بازی با راسینگ می خوانید:

آندرس اینیستا

«ما یک بازی بی نقص را در آن ورزشگاه طاقت فرسا به نمایش گذاشتیم».

«بعضی اوقات هماهنگی بازیکنان در حد ایده آلی است و ما دوست داریم که تا آخر فصل این هماهنگی را حفظ کنیم».

«مهمترین موضوع برای ما کسب نتیجه پیروزی در تمامی بازی های پیشرو است؛ در حقیقت تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم، کسب پیروزی در بازی هاست».

«ما در حال حاضر در حساس ترین زمان این فصل قرار داریم و اوضاع تیم نیز بسیار خوب است، البته هنوز برای کسب قهرمانی راه زیادی پیشرو هست».

دنی آلوز

«هدف ما پیرزوی در تمامی بازی هاست».

«بنظرم ما در شرایط خوبی قرار داریم اما حفظ شرایط خوب فعلی سخت است؛ همواره برای رسیدن به هدف لازم است که برای بهبود شرایط سعی و تلاش نمود».

«ما دوست داریم که فوتبال بازی کنیم و از بازیمان لذت ببریم. زیباترین قسمت این داستان هم این است که می دانید باشگاهتان بهترین باشگاه دنیاست».

«در حال حاضر تیم نتایج بسیار خوبی را کسب می کند، درست مثل فصل گذشته این موضوع به تیم روحیه و آرامش می دهد و آرامش دقیقا آن چیزی است که تیم را برای رقابت ها آماده نگه می دارد».

کریستین تیو

«بازی در استادیوم سانتاندر واقعا سخت و مشکل است؛ در این استادیوم فشار وحشتناکی به بازیکن وارد می شود».

«تیم بازی بسیار خوبی را انجام داد، ما برای ایجاد فضای مناسب از این گوشه تا آن گوشه زمین توپ را بگردش در آوردیم».

«ما بر این تصمیم هستیم که هر هفته سه امتیاز بازی را کسب کنیم. ضمنا اصلا به این موضوع هم که رئال مادرید در جدول بالاتر از ما قرار گرفته توجه نمی کنیم؛ ما تنها به بازی پیش روی خود و کسب پیروزی در آن فکر می کنیم».

«من بخاطر حمایت هایی که هوادارن بارسا از من دارند بسیار خوشحال هستم و از حمایتشان قدردانی می کنم؛ مثل این است که در رویا زندگی می کنم و سپاس گذار اعتماد مربی به خودم هستم».

استراحت تا چهارشنبه

بازیکنان بارسا تا چهارشنبه چهاردهم مارس استراحت خواهند کرد. برنامه تمرینی تیم راس ساعت 11 روز چهارشنبه مجددا شروع حواهد شد و بازیکنان باید برای انجام تمرین در نیوکمپ حاضر شوند. روز چهارشنبه علاوه بر تمرین، کنفرانس خبری بعد از تمرین نیز در برنامه گنجانده شده است و مقرر شده است که ماسکرانو در این کنفرانس خبری شرکت کند. سسک فابرگاس معتقد است که تیم باید مدتی به استراحت بپردازد و می گوید: «ما از کریسمس تا حالا تعطیلی نداشته ایم. من فکر می کنم این چند روز تعطیلی بتواند خستگی را ار تنمان بدر کند و با آمادگی کامل به تمرینات بازگردیم».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو