آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


برد بارسلونا در دیدارهای دیشب لالیگا


برد بارسلونا در دیدارهای دیشب لالیگا
شماره خبر : 39393
بارسلونا توانست با وجود این که یک نیمه را ده‌نفره بازی کرد اسپورتینگ گیخون را سه بر یک شکست دهد. دو گل بارسا در حالی به ثمر رسید که آنها یک بازیکن کمتر داشتند و به دوازدهمین برد خانگی خود در این فصل رسیدند.


بارسلونا در نیمه اول در باز کردن خط دفاعی مستحکم و منسجم حریف مشکل داشت، اما در هر حال طبق معمول مالکیت توپ را در اختیار داشت.

سرانجام در دقیقه 42 بود که خط دفاعی خیخون گشوده شد. آدریانو و سیدو کیتا با هم همکاری کردند و آدریانو توپ را در مسیر آندرس اینیستا قرار داد و او به آسانی اولین گل خود در این فصل لالیگا را زد.

نیمه دوم به شکلی دراماتیک آغاز شد. در همان ثانیه‌های ابتدایی بود که داور اعلام کرد جرارد پیکه از موقعیت مسلم گل‌زنی میگل دلاس کوئواس جلوگیری کرده و او را با کارت قرمز مستقیم جریمه کرد.

خاویر کلمنته در پاسخ به این اخراج داوید بارال مهاجم را به جای آیوزه هافبک به میدان فرستاد. بارال بلافاصله پس از ورود به زمین ضربه ایستگاهی را به دیوار دفاعی حریف زد و سپس روی سانتر فورموسه مندی، در دومین ضربی که در طول بازی به توپ زد دروازه ویکتور والدس را گشود.

گیخون با وجود برتری عددی به دفاع برگشت و بارسلونا با وجود یک یار کمتر به پیش تاخت تا این که سیدو کیتا سرانجام در دقیقه 79 توانست گل دوم را بزند. الکسیس سانچس توپ را به او داد و او هم با شوتی مهارنشدنی و دیدنی از فاصله 18 متری گل‌زنی کرد.

در نهایت ژاوی برد را تضمین کرد. او روی پاس چیپ اینیستا به پیش رفت و پس از کمی مکث دروازه خوان پابلو را گشود.

بارسا با 57 امتیاز دوم است و خیخون با 21 امتیاز نوزدهم.

 

ختافه 1 - 3 مالاگا

مایورکا 1 - 1 اوساسونا

رایو والکانو 4 - 2 ریسینگ

سویا 1 - 1 آتلتیکومادرید
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو