آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


گواردیولا که در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت، تاکنون 13 جام مختلف با آبی و اناری ها به دست آورده

 
FIFA Ballon d'Or Gala 2011: Guardiola, Messi mix
Getty

سایت گل- لیونل مسی، ستاره بارسا، معتقد است پپ گواردیولا برای این تیم اهمیت بیشتری از او دارد.

گواردیولا که در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت، تاکنون 13 جام مختلف با آبی و اناری ها به دست آورده اما او هنوز قراردادش را که با بارسا در انتهای این فصل به پایان می رسد، تمدید نکرده و همین مسئله شایعات زیادی در مورد آینده او به وجود آورده است.

مسی که با زدن دو گل در دیدار شب گذشته مقابل راسینگ سانتاندر، تعداد گل های زده اش برای کاتالان ها در این فصل را به 50 رساند، دوست دارد گواردیولا در نوکمپ بماند و معتقد است این مربی جوان نقش زیادی در موفقیت های چند سال اخیر این تیم داشته است.

 

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" پیدا کردن جانشینی برای او دشوار است. بارسا چهار سال است که با خیلی خوب بازی می کند. از نظر من، او برای بارسا بسیار مهمتر از من است."

در چند هفته اخیر از چلسی و اینتر به عنوان مقصد های احتمالی گواردیولا نام برده می شود و مسی فاش کرد بازیکنان بارسا هم نمی دانند گواردیولا چه تصمیم خواهد گرفت.

" ما هم منتظریم تا ببینیم او می ماند یا نه. ما دوست داریم او بماند تا بتوانیم برای خودمان و باشگاه موفقیت های بیشتری به دست بیاوریم."

با این وجود مسی معتقد است جدایی گواردیولا باعث از هم پاشیده شدن بارسا نمی شود و اعلام کرد می توانند با جدایی این مربی کنار بیایند.

" باشگاه به مسیرش ادامه خواهد داد و ما هم همین طور اما شرایط بدون او بسیار متفاوت خواهد بود.

پیدا کردن مربی ای که بتواند کارهایی که او انجام داد را نکرار کند، بسیار دشوار است. خوب بازی کردن ما به خاطر کارهایی است که او در تمرینات انجام می دهد."
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو