آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت توتال بارسا
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


بارسلونا با پیروزی 0-2 در الساردینرو، برای اولین بار در این فصل، چهارمین پیروزی متوالی خود در لالیگا را کسب کرد. لیونل مسی که موتور گلزنی اش همچنان روشن است در این بازی نیز دو گل تیمش را به ثمر رساند؛ البته گل دوم او از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. در بخش زیر، امتیاز بازیکنان را با هم مرور می کنیم:

ویکتور والدس: 7

شب آرامی را پشت سر گذاشت چرا که راسینگ در کل 90 دقیقه فقط یک شوت به دروازه او فرستاد. اما طبق معمول پخش توپ و شروع بازی او عالی بود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


کارلس پویول: 7.5

وی نیز رویهم رفته شب آرامی داشت اما در موقعیت های خطرناکی که حریف داشت چند تکل عالی زد و مانع از حملات آنها شد.


خاویر ماسکرانو: 8

از نظر کارهای دفاعی، کار سختی در این بازی نداشت اما پخش توپ و دید عالی داشت. بیشتر در نقش یک هافبک بازیساز ظاهر شد، چرا که تیم حریف از قدرت هجومی کافی برخوردار نبود.

دنی آلوز: 8

وی اکثر اوقات بازی در حملات تیم مخصوصا از سمت راست حضور داشت. او در این بازی کمی بد شانس بود، چرا که مسی نتوانست پاس پیچ زیبای او را به گل تبدیل کند.

سرجیو بوستکس: 8.5

نمایش فوق العاده ای داشت؛ پخش توپ و بازیخوانی او عالی بود. هم در کارهای دفاعی خوب ظاهر شد هم در حملات تیم تاثیر گذار بود. بارها بر روی او خطا شد ولی سعی در حفظ آرامش خود داشت.

ژاوی هرناندز: 8

در ابتدای بازی نسبتا سرحال نبود و چند پاس را هم از دست داد، اما با گذشت زمان بازی او نیز بهبود یافت و نبض بازی را طبق معمول در دست گرفت. موقعیت گل اول از روی پاس او برای سسک بدست آمد.

آندرس اینیستا: 8.5

با دریبل های پی در پی و پاس های کوتاهش دفاع سانتاندر را بسیار آزار داد و سعی داشت موتور حملات تیمش را روشن نگه دارد. در نیمه اول تا مرز گلزنی برای تیمش جلو رفت، اما تیرک دروازه مانع از آن شد.

سسک فابرگاس: 8

در ابتدای بازی چند پاس خوب را از دست داد اما در ادامه کار بازی او بهبود یافت. او یک فرصت مسلم گلزنی داشت که آن را از دست داد اما دقایقی پس از آن پاس گل اول بازی را برای مسی فرستاد و در نیمه دوم نیز یک پنالتی برای تیمش گرفت.

آیزاک کوئنکا: 7

طبق معمول در کارهای تیمی حضوری موثر داشت؛ در طول بازی سرعت بالایی داشت و هر جا لازم بود در کارهای دفاعی نیز شرکت می کرد، اما ضربات آخرش از قدرت کافی برخوردار نبود. سانترهای او کمی ناموفق بود. در نیمه دوم هم می توانست برای تیمش گلزنی کند اما تیرک دروازه مانع از آن شد.

پدرو رودریگز: 7

در اکثر حرکات هجومی تیمش حضور داشت و اگر به روند رو به رشدش ادامه دهد به زودی به روزهای اوجش بازخواهد گشت. نشانه های مثبتی در او به چشم می آمد، اما هنوز در ضربات آخر کمی دقت و سرعت بیشتر لازم دارد.

لیونل مسی: 8.5

اگر چه نتوانست آتشبازی های چهارشنبه شبش را تکرار کند، اما با دو گلی که زد نشان داد همچنان در اوج به سر می برد و با توجه به باقی ماندن دو ماه از زمان بازیها، مجموع گلهای خود را به عدد 50 رساند.


بازیکنان جانشینتیو: 7.5

طبق معمول از نیمکت ذخیره ها و به عنوان یار تعویضی وارد میدان شد، سرعت او بسیار بالا بود و در آستانه گلزنی هم قرار داشت ولی ناکام ماند.

آدریانو کوریا: بدون امتیاز

در دقایق پایانی مسابقه وارد زمین شد و تاثیر آنچنانی در بازی نداشت.

سیدو کیتا: بدون امتیاز

وی نیز در لحظات پایانی وارد میدان شد.
:: برچسب‌ها: لالیگا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو