آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


هافبک با تجربه بارسا احساس می کند که در اسپانیا از این تیم به اندازه کافی تقدیر نمی شود زیرا بسیاری از اسپانیایی ها طرفدار رئال مادرید هستند.

 
Xavi Hernandez - Barcelona
Xavi Hernandez - Barcelona

ژاوی، هافبک خلاق بارسا، معتقد است به دلیل رقابت شدید بین این تیم و رئال، در اسپانیا به اندازه کافی از آبی و اناری ها تقدیر نمی شود.

کاتالان ها در سه سال و نیم اخیر 13 جام مختلف به دست آورده اند و در حال حاضر قهرمان اسپانیا، چمپیونزلیگ و جام باشگاه های جهان محسوب می شوند.

با این وجود ژاوی احساس می کند که در اسپانیا از این تیم به اندازه کافی تقدیر نمی شود زیرا بسیاری از اسپانیایی ها طرفدار رئال مادرید هستند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" قهرمانی های بارسا در خارج از اسپانیا بیشتر مورد توجه قرار می گیرد . این به خاطر جنگ بارسا- رئالی است که ما در اسپانیا داریم."

ژاوی همچنین اظهار امیدواری کرد که گواردیولا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند و اعلام کرد بازیکنان بارسا حتی نمی خواهند به جدایی این مربی فکر کنند.

" ما آماده شنیدن پاسخ منفی از سوی گواردیولا نیستیم. امیدواریم او همچنان در بارسا بماند. گواردیولا رهبر تیم است. او نظم را به تیم آورد و ما را به یک تیم پیروز تبدیل کرد."

گواردیولا 11 سال برای بارسا بازی کرد و در سال 2008 جانشین فرانک رایکارد روی نیمکت این باشگاه شد.
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو