آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir

دو بازیکن بارسا با پشت سر گذاشتن دوران ریکاوری خود، به جمع سایرین پیوستند و چهارشنبه در تمرین نیوکمپ تیم شرکت کردند. در این میان، آبیدال جدا از گروه به تمرینات ویژه پرداخت. ضمنا در این جلسه تیو و موینسا، دو بازیکن تیم ب، نیز حضور داشتند.

بعد از تعطیلات دو روزه، تیم اول بارسا برای مسابقه خارج خانه این هفته لالیگا در سویا، روز چهارشنبه به تمرینات بازگشتند. این جلسه پشت درهای بسته در نیوکمپ برگزار شد و پیش از شروع کار، عکس رسمی تیم گرفته شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


مهمترین خبر این تمرین، حضور الکسیس و تیاگو در کنار هم تیمی هایشان بود. پارگی کوچک در ران راست بازیکن شیلیایی، مانع حضور او در برابر بایرلورکوزن و ریسینگ شد. در عین حال، تیاگو همچنان به برنامه بازیابی خود از مصدومیت استخوان درشت نی اش ادامه می دهد. او به دلیل مصدومیت سه بازی اخیر بارسا در برابر اسپورتینگ، لورکوزن و ریسینگ را از دست داده است.


آبیدال و تمرین انفرادی

آبیدال نیز که دوران ریکاوری مصدومیت کشاله رانش را سپری می کند، در نیوکمپ به صورت جداگانه تمرین کرد. پنج شنبه ساعت 11، بازیکنان تیم اصلی به همراهمارک مونیسا و کریستین تیو در زمین خوان گمپر به تمرین باز خواهند گشت.

پرسیادو و دیویدز، میهمان جلسه تمرین

جلسه تمرینی در نیوکمپ با حضور دو میهمان برگزار شد؛ مانولو پرسیادو و ادگار دیودز که در سال 2004 یک نیم فصل را در بارسا حضور داشت.

کنترل دوپینگ یوفا

بلافاصله بعد از تمرین، ده نفر از بازیکنان برای انجام تست دوپینگ یوفا احضار شدند که عبارتند از: تیاگو، پدرو، کیتا، آلوز، ماسکرانو، والدس، پیکه، پویول و کوئنسا.
:: برچسب‌ها: تمرینات
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو