آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


ضربات نهایی آبی و اناری پوشان در این فصل تا کنون 21 بار به تیرک دروازه اصابت کرده است. اف سی بارسلونا و لیورپول بدشانس ترین تیم های این فصل لیگ های اروپایی هستند، چرا که دارای بالاترین تعداد ضربات به تیرک دروازه حریف هستند. اف سی بارسلونا در 26 مسابقه 21 بار تیرک دروازه را مورد هدف قرار داده است.

مسی با 7 ضربه، و سسک با 5 ضربه، دو بازیکن آبی و اناری پوش هستند که موقعیت های نسبتا زیادی را به خاطر بدشانسی از دست داده اند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


آندرس اینیستا و آیزاک کوئنکا آخرین بازیکنانی هستند که در بازی آخر هفته گذشته مقابل راسینگ سانتادر، ضربه آنها با اختلاف بسیار ناچیزی به بیرون از دروازه حریف رفت. آبی و اناری پوشان در 26 بازی اخیر خود 12 بار به تیرک عمودی یا افقی دروازه شیلیک کرده اند. در بین لیگ های مطرح اروپایی، تنها تیمی که این حیث با بارسلونا رقابت می کند، لیورپول از لیگ برتر انگلیس می باشد.


چه تیم هایی بیشترین تعداد ضربات به تیرک را داشته اند:

اف سی بارسلونا (21)
لیورپول (21)
والنسیا (18)
بتیس (18)
اس تی اتینه (17)
منچستر سیتی (17)
یونتوس (16)

مسی و سسک در صدر

ضربات نهایی لئو مسی در رقابت های این فصل تا کنون 7 بار به تیرک دروازه اصابت کرده است، و از این حیث در بین بازیکنان حاضر در لیگ های اروپایی در جایگاه دوم قرار دارد. باکاری ساکو از سنت اتینه با 10 ضربه به تیرک که رکورد نسبتا شگفت انگیزی است توانسته مسی را پشت سر بگذارد. یک بازیکن دیگر از اف سی بارسلونا نیز در لیست 20 بازیکن برتر این جدول قرار دارد و او کسی نیست جز سسک فابرگاس با 5 ضربه به تیرک دروازه.

چه بازیکنانی بیشترین تعداد ضربات به تیرک را داشته اند:

باکاری ساکو (9)
لئو مسی (7)
کریستیانو رونالدو (6)
لوئیز سوارس (6)
مارکوس روزنبرگ (6)
روبن کاسترو (6)
سسک فابرگاس (5)
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو