آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


کاپیتان بارسا در مصاحبه اش می گوید: «سال گذشته او مقاومت عالی در برابر بیماری اش داشت و مطمئنا امسال نیز آن اتفاق تکرار خواهد شد».

کاپیتان در مصاحبه مطبوعاتی روز گذشته اش درباره ی عمل پیوند اریک آبیدال در هفته های آتی گفت: «ضربه سنگینی است». در ادامه پویول با تاکید بر روحیه مناسب آبیدال و اینکه او نگرش خود را به سایر اعضای تیم نیز منتقل کرده است گفت: «همه ما مطمئنیم که او از این واقعه نیز سربلند بیرون خواهد آمد و ما تمام قدرتمان را به او می بخشیم. تا انتها با او و خانواده اش می مانیم و می دانیم که این مسئله نیز با موفقیت به پایان می رسد».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پویول درباره این خبر گفت: «دقیقا قبل از شروع تمرین، مربی این خبر را به سایرین اعلام کرد و واقعا باعث شگفتی و در عین حال ناراحتی همه شد، اریک نیز در آنجا حضور داشت. در ادامه با او صحبت هایی داشتیم که بین خودمان خواهد ماند. در واقع اوست که قدرت خود را مانند فصل گذشته به ما نشان خواهد داد».


پویول معتقد است: «تفکر این چنینی باعث نزدیکی هر چه بیشتر ما به یکدیگر می شود. تیم کاملا متحد و قدرتمند است. همانطور که گفتم؛ طرز فکر او نمونه خوبی برای ماست. این اتفاق ضربه سنگینی برای ما محسوب می شود اما همانطور که سال گذشته همگی از این حادثه سربلند بیرون آمدیم، امسال نیز این پیروزی را تکرار خواهیم کرد و این باعث قدرت بیشتر ما می شود».

درباره بازی شنبه این هفته در ورزشگاه سانچز، پویول گفت: «ما در هر بازی و هر هفته برای برد تلاش می کنیم. سویا برای ما بازی سختی خواهد بود، اما ما نیز آماده ایم».

قرعه کشی لیگ قهرمانان

سوال های زیادی از او درباره ی قرعه کشی لیگ قهرمانان شد و او در پاسخ گفت: «هر تیمی که در این مرحله حضور دارد، ویژگی خاص خود را دارد و هیچ رقیبی برای ما آسان نخواهد بود. مسابقه دادن با هیچ کدام از این تیم ها برای من ارجحیت خاصی ندارد، بهتر است منتظر بمانیم تا قرعه حریفمان را مشخص کند».

خبرنگاران بسیار مشتاق بودند تا نظر کاپیتان را در مورد دیدار احتمالی با رئال مادرید بدانند و پویول در اظهار نظر خود در این باره گفت: «قدرت بارسا و رئال مادرید در این رقابت ها کاملا آشکار است. این مسابقه همواره دشوار بوده است و هر تیمی می تواند روز بدی نیز داشته باشد. باید منتظر نتیجه قرعه کشی باشیم. انتظار خاصی از حریف مقابل نداریم، اما برای کسب عنوان قهرمانی باید آماده مقابله با هر تیمی بود. رویارویی با مادرید همواره پیچیدگی خاص خود را دارد اما در این مسابقات حریفان خوب دیگری نیز وجود دارند».

گواردیولا

در پاسخ به تمدید قرارداد گواردیولا پویول گفت: «مهم ترین مسئله احترام به تصمیم اوست. در حال حاضر ما در مرحله حساسی از فصل قرار داریم و مهم این است که او الان پیش ماست. هرکس نظر خاص خود را دارد و به نظر من دیگر نباید درباره این مسئله صحبتی کرد».
:: برچسب‌ها: مصاحبه
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو