آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: علی شکرانه / FCBarcelona.ir

بارسا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان اروپا، به مصاف میلان می رود. دیدار برگشت این دو تیم در نیوکمپ برگزار خواهد شد. برنده دو دیدار بارسا و میلان، در مرحله نیمه نهایی مقابل برنده دیدار چلسی و بنفیکا بازی خواهد کرد.

میلان حریف بعدی بارسا در لیگ قهرمانان اروپا است. بازی رفت در روز چهارشنبه، 28 مارس در سن سیرو خواهد بود و همچنین بازی برگشت نیز روز سه شنبه، 3 آوریل در نیوکمپ برگزار می شود. در نهایت برنده دو دیدار بارسا و میلان باید به مصاف بنفیکا یا چلسی برود. تیم صعود کرده از امتیاز برگزاری بازی برگشت در خانه بهرمند شود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


نتیجه این قرعه کشی به این معنی است که این دو تیم، پس از هم گروه بودن در مرحله گروهی، باید دو بار دیگر به مصاف یکدیگر بروند. در دو دیدار مرحله گروهی، دو تیم در نیوکمپ به تساوی 2-2 رضایت دادند و بازی برگشت در ایتالیا با نتیجه 3-2 به سود بارسلونا به پایان رسید. به لطف این پیروزی بود که کاتالان ها مرحله گروهی را با صدرنشینی به اتمام رساندند و روسونری هم رتبه دوم گروه را کسب کرد.


نتایج کامل قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان

آپوئل - رئال مادرید
مارسی - بایرن مونیخ
بنفیکا - چلسی
آ.ث میلان - بارسلونا

در این قرعه کشی که در نیون برگزار شد، معاون مدیر عامل باشگاه، جوزپ ماریا بارتمئو، مدیر ورزشی، آندونی زوبیزارتا و همچنین سفیر بارسا، آمادور برنابئو به عنوان نمایندگان بارسلونا شرکت کردند.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو