آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


بعد از شش ماه دوری از میادین، بازیکن هلندی بلاخره با پشت سر گذاشتن مصدومیت خود، برای بازی چهارشنبه شب به تیم ملحق شد. آلوز و اویر نیز روز شنبه به تیم پیوستند. تیم روز دوشنبه به تمرین مشغول بود و سه شنبه نیز عازم ایتالیا خواهد بود.

با وجود اینکه آفلای هنوز تائیدیه کامل پزشکی را بعد از شش ماه مصدومیت دریافت نکرده است، اما نامش در بین بازیکنان قرار گرفته است. او از زمان پیوستنش به تیم اول از درد زانو رنج برده است. بارسا با همراهی 21 بازیکن، صبح سه شنبه به میلان سفر خواهد کرد؛ 19 بازیکنی که برای بازی مایورکا نیز حضور داشتند بعلاوه آلوز که مصدومیتش بهبود یافته است و دروازبان تیم ب، اویر. اما بارترا در این جمع حضور ندارد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


اسامی بازیکنان حاضر در لیست به این شرح است: والدس، پینتو، آلوز، پیکه، فابرگاس، پویول، ژاوی، اینیستا، الکسیس، مسی، تیاگو، ماسکرانو، کیتا، سرجیو بوسکتس، پدرو، آفلای و کوئنکا که همگی از اعضای تیم اصلی هستند به همراه مونیسا، مونتویا، اویر و کریستین تیو.


تمرین در سیوتات اسپورتیوا

تمامی اعضای تیم به جز اویر، صبح دوشنبه در سیوتات اسپورتیوا به تمرین پرداختند؛ در حالیکه آبیدال انفرادی و آدریانو نیز جداگانه در سالن تمرین می کردند.

جلسه تمرینی آینده، ساعت 19 عصر سه شنبه در سن سیرو خواهد بود.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو