آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع:سایت رسمی باشگاه
مترجم: حامد رنجبر / FCBarcelona.ir


ستاره بین المللی آرژانتینی به شکستن رکوردها ادامه می دهد. او این بار رکورد 34 گل باشگاه در یک فصل لالیگا را که از فصل 1996/97 دردست رونالدو، مهاجم برزیلی بوده است را شکست. او درحال حاضر 35 گل به ثمر رسانده و با فیلیپ کوکو -که رکورد 205 بازی برای بارسا را دارد- برابری می کند.

یک بار دیگر ثابت شد که مسی یک بازیکن تعیین کننده است. او در بازی شنبه شب مقابل مایورکا موفق به گلزنی شد و همین امر سبب شد بارسا در مسیر پیروزی قرار گیرد. گلی که سبب شد او 35 مین گل خود در لالیگا را در پرونده خود ثبت کند، رکورد جدیدی را برای باشگاه در تعداد گل های به ثمر رسیده در یک فصل برجای گذاشت. از فصل 2009/10 او در رکورد 34 گل با مهاجم برزیلی، رونالدو مشترک بود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


بهترین گلزن لیگ در حال حاضر از جایگاه ویژه خود لذت می برد. او در هشت بازی متوالی خود برای بارسا موفق به گلزنی شده است، از جمله 5 گل در لیگ, او به طور کلی 18 گل درآن دوره به ثمر رسانده است. او تاکنون 55 گل چشمگیر و موثر در این فصل به ثمر رسانده است.


نزدیک شدن به رکورد کوکو

مسی 205 مین بازی خود را در لیگ مقابل مایورکا انجام داد، در نتیجه به عنوان یک بازیکن خارجی با رکورد فیلیپ کوکو به عنوان کسی که بیشترین بازی را برای بارسا انجام داده است برابری کرد. بنظر می رسد که او می خواهد در بازی بعد مقابل اتلتیکو مادرید، از رکوردی که قبلا در دست سرمربی سابق هلندی، فرانک رایکارد، بوده است پیشی بگیرد. هواداران ممکن است به یاد بیاورند که در ماه دسامبر گذشته، مسی به عنوان یک بازیکن خارجی که بیشترین رکوردها را برای بارسا بدست آورده است، ابتدا با رکورد کوکو برابری کرد و سپس از او پیشی گرفت.

سه شنبه هفته قبل او توانست رکورد بلند مدت گلزنی در باشگاه که قبلا در دست سزار رودریگز بود را با هتریک ارزشمند خود در بازی مقابل خرانادا بشکند.
:: برچسب‌ها: آبی و اناری ها
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو