آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


بارسلونا هفته ای پر مشغله را با دو بازی بسیار جذاب پیش رو دارد. بازی روز چهارشنبه لیگ قهرمانان در ایتالیا مقابل میلان و پس از آن در روز شنبه بازی لالیگا در نیوکمپ مقابل اتلتیک بیلبائو.

با رسیدن به اواخر ماه مارس، تیم پپ گواردیولا دو بازی بزرگ پیش رو خواهد داشت. پس از پیروزی روز یکشنبه در مایورکا، بازیکنان صبح روز گذشته در سیوتات اسپورتیوا به تمرین پرداختند. آن ها امروز، سه شنبه، به میلان پرواز خواهند کرد و عصر امروز در ساعت 19:00 در جوزپه مئاتزا تمرین خواهند کرد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


روز چهارشنبه در ساعت 20:45 (به وقت محلی) میلان و بارسا در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با یکدیگر دیدار خواهند کرد که بارسا برای دهمین برد خود تلاش می کند.


تا جمعه در میلان

پیش از بازگشت صبح روز جمعه برای تمرین ساعت 13:00 در نیوکمپ، بازکنان تا روز پنج شنبه در ایتالیا خواهند ماند و ظهر آن روز در سنترو اسپورتیو فاچتی واقع در حوالی میلان تمرین خواهند کرد.

بازی مقابل بیلبائو در روز شنبه

روز شنبه ساعت 12:30 آخرین تمرین بازیکنان پیش از رویارویی با اتلتیک بیلبائو -در ساعت 10 شب- در نیوکمپ انجام خواهد گرفت. فردای آن روز تیم شروع به آماده سازی در سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر برای بازی برگشت روز سه شنبه مقابل میلان خواهد کرد.
:: برچسب‌ها: اخبار بارسا
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو