آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


آبی و اناری پوشان ساعت 12:00 امروز (به وقت محلی) وارد میلان شدند و بلافاصله راهی هتل محل اقامت خود شدند. آنها تا ساعت 19:00 که زمان اولین تمرینشان در این شهر می باشد در هتل به استراحت خواهند پرداخت.

تمامی اعضای هیئت اعزامی اف سی بارسلونا به میلان، ساعت 9:30 صبح امروز در نیوکمپ گرد هم جمع شدند و پس از آن برای سفر به فرودگاه ال پرات منتقل شدند. پرواز چارتر آنها ساعت 10:30 بارسلونا را به مقصد میلان ترک کرد و حوالی ساعت 12:00 وارد این شهر شد، سپس اعضای تیم بلافاصله راهی هتل شدند، آنها پس از چند ساعت استراحت، آخرین جلسه تمرین خود قبل از بازی چهارشنبه شب را در زمین اصلی سن سیرو برگزار خواهند کرد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


تمرین امروز تیم در میلان ساعت 19:00 به وقت محلی برگزار خواهد شد و قبل از آن گواردیولا و پیکه در کنفرانس مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهند داد. مدیر باشگاه، ساندرو راسل و معاونین او، بارتومئو، فائوس و کاردونر و همچنین مدیران دیگر تیم، موئیکس، مونز، گواینووارت، برداس و آررویو در راس هیئت اعزامی همراه تیم در این سفر می باشند.


ضیافت شام با حضور مقامات رسمی دو تیم

طبق سنت همیشگی امشب ضیافت شام مدیران دو تیم در رستوران کراکو میلان برگزار خواهد شد. آدریانو گالیانی از آ.ث میلان و ساندرو راسل از اف سی بارسلونا، نمایندگان اصلی دو تیم هستند که در این ضیافت شام حضور خواهند یافت.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو