آپلود سنتر عکس رایگان

رتبه در گوگل 3


منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


چهارشنبه شب، دو مهاجم تراز اول حال حاضر اروپا یعنی مهاجم سوئدی آ.ث میلان و مهاجم آرژانتینی بارسا با هم رو در رو خواهند شد. مهاجم سوئدی میلان در 23 بازی گذشته لیگ، 22 گل برای تیمش به ثمر رسانده است، در حالیکه ستاره آرژانتینی بارسا با 35 گل در 28 بازی تیمش برترین گلزن حال حاضر لالیگاست.

بازی چهارشنبه شب میلان و بارسا، تقابل دو خط حمله برتر اروپا محسوب می شود، و در راس آن دو بازیکن پر آوازه این تیم یعنی زلاتان ایبراهیمویج که در صدر گلزنان سری آ قرار دارد و لئو مسی که برترین گلزن کاتالان هاست. هر دو بازیکن در این فصل رکورد گلزنی فوق العاده ای داشته اند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


فرم خیره کننده

بازیکن سوئدی میلان در 23 بازی این فصل تیمش در لیگ، 22 گل به ثمر رسانده است و بدون شک آقای گل این فصل غول های میلان خواهد بود. اببراهیمویج که چند بازی این فصل تیمش را به خاطر محرومیت از دست داد، در بازگشت مجدد خود در طول 4 بازی گذشته تیمش 7 گل به ثمر رسانده است از جمله دو گل او در بازی شنبه شب گذشته برابر رم که یک پیروزی دلچسب را برای میلان رقم زد.


بازیکن آرژانتینی بارسا نیز با آمار 35 گل در 28 بازی لیگ، در صدر جدول گلزنان اسپانیا قرار دارد. می توان گفت او در حال حاضر در بهترین فرم گلزنی خود قرار دارد، 12 گل او در طول 6 بازی گذشته تیمش و رکورد 5 گل در یک مسابقه اروپایی مقابل تیمی چون بایرلورکوزن نشان از فرم مطلوب این بازیکن دارد. علاوه بر اینها، مسی به تازگی عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه را که در اختیار سزار بود، به خود اختصاص داده است.

یک سال در کنار هم

ایبراهیمویج پس از یکسال (فصل 2009/10) حضور در رختکن بارسا، شناخت خوبی از مسی دارد. در آن فصل ایبرا 22 گل برای بارسا به ثمر رساند، در حالیکه آمار مسی به 47 گل می رسید؛ گل هایی که منجر به کسب 6 جام شد و فصلی به یادماندنی برای آبی و اناری پوشان رقم زد.
:: برچسب‌ها: لیگ قهرمانان
 
شنبه، 7 مرداد 1391
بازی دوستانه
 
رجا اتلتیک
VS
بارسلونا
ورزشگاه: گرند استید

سه شنبه، 3 مرداد 1391
20:30
 
هامبورگ
1-2
بارسلونا
گلها: آلوز، دلوفئو