فابرگاس:می خواهیم قهرمان شویم تا پپ با سربلندی اینجا راترک کند

می خواهیم بازی فینال،بزرگداشت خوبی برای پپ باشد

Cesc Fabregas, Barcelona, Valencia

سسک فابرگاس، ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا شاید برای مدتی طولانی زیر نظر پپ گواردیولا کار نکرده باشد اما احترام فراوانی برای این مربی بزرگ قائل است . بعد از آنکه گواردیولا اعلام کرد که این فصل،آخرین فصل حضور او بر روی نیمکت مربی گری بارسا خواهد بود و پس از ناکامی این تیم در کورس قهرمانی لالیگا، بازیکنان کاتالان عزم خود را جزم کرده اند تا درآخرین حضور پپ برروی نیمکت مربی گری تیمشان، با پیروزی در فینال کوپا دل ری ، جام قهرمانی را به مربی شان هدیه دهند. سسک فابرگاس در گفت و گو با روزنامه آ.اس از این  خواسته هم تیمی هایش صحبت کرده:

در بیلبائو این طور به گوش می رسد که بیه لسا، مربی این تیم گفته که این بازی، مهمترین بازی زندگی اش است. نظر شماچیست؟

گواردیولا مربی باتجربه ای است و مطمئنا با این دیدار، به منزله یک فینال دیگر روبرو خواهد شد. خداحافظی با پپ با کسب یک جام قهرمانی، فوق العاده خواهد بود. او بهترین مربی ای است که این تیم دراختیار داشته.پپ بهترین مربی تاریه بارسلوناست

یعنی می خواهید در این دیدار به خاطر مربی تان هم که شده ببرید؟

نه، این بازی یک فینال است و باید در آن به پیروزی رسید. ما در این باره اظهار نظر نمی کنیم ولی در ذهن همه ما، فقط برد وجود دارد. ما می خواهیم یک گام دیگر برای مربی مان برداریم تا با سربلندی اینجا را ترک کند. کاری که حتی در صورت شکست ما در فینال هم باید انجام شود. ما می خواهیم این قهرمانی را به گواردیولا هدیه کرده و برای بزرگداشت او هم که شده این جام را به دست بیاوریم

فکر نمی کنی که اتلتیک انگیزه های به مراتب بیشتری دارد؟

بیشتر از ما که غیرممکن است. ولی انگیزه شان ممکن است باانگیزه های ما برابر باشد. ما نشان دادیم که هنوز عطش قهرمانی مان تمام نشده. اگر روز جمعه به قهرمانی برسیم، از شش تورنمنتی که در آن حضور داشته ایم، به 4 جام رسیده ایم که این آمار  بدی نخواهد بود.

نظرت درمورد اتلتیک بیلبائو چیست؟

من از فلسفه فوتبالی آنها لذت می برم و آنها را تحسین می کنم. اتلتیک من را یاد تیم های انگلیسی می اندازد. آنها مستقیم و رقابتی بازی می کنند.

/ 0 نظر / 14 بازدید