یازده بازیکن بارسا نامزد جایزه بهترین بازیکن اروپا.

منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: تارا تاج / FCBarcelona.ir


والدس، آلوز، پویول، پیکه، آبیدال، بوستکس، ژاوی، اینیستا، سسک، الکسیس و مسی همگی در لیست 60 نفره مجله فرانسوی «اونزه موندیال» حضور دارند. هواداران تا هفتم ماه ژوئن فرصت دارند بهترین بازیکن خود را انتخاب کنند. مسی در سه دوره گذشته موفق به دریافت این جایزه معتبر شده است.

11 بازیکن از اف سی بارسلونا نامزد جایزه «بهترین بازیکن اروپا» شدند، جایزه ای که هر ساله توسط مجله فرانسوی «اونزه موندیال» به یازده بازیکن از بهترین بازیکنان فوتبال دنیا در پست های مختلف داده می شود. در این لیست 60 نفره اسامی 11 تن از آبی و اناری پوشان شامل والدس، آلوز، پویول، پیکه، آبیدال، بوستکس، ژاوی، اینیستا، سسک، الکسیس و مسی به چشم می خورد که فوتبال دوستان تا هفتم ماه ژوئن فرصت دارند با مراجعه به این وبسایت، 11 تن از بهترین ها را انتخاب کنند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


بارسا نسبت به سایر تیمها پیشتاز است

بارسا با 11 بازیکن، بیش از سایر تیمها در این لیست بازیکن دارد و تنها تیمی است که در هر پست یک بازیکن به این رقابت معرفی کرده است. همچنین نام گواردیولا به عنوان یکی از بهترین مربیان این فصل در لیست مربیان نامزد جایزه بهترین مربی اروپا قرار گرفته است. علاوه بر این جایزه، سه تن از بهترین بازیکنان فصل برای دریافت جوایز اونزه طلایی، اونزه نقره ای و اونزه برنزی انتخاب خواهند شد. در سه سال گذشته اونزه طلایی به لئو مسی، مهاجم ارزشمند بارسلونا تعلق گرفته است.

/ 0 نظر / 13 بازدید