بارسای پپ رو در روی بارسای تیتو؛ برگزاری یک دیدار فوتسال خیریه با آقای گلی پیکه

بعد ازبرگزاری جشن قهرمانی بارسلونا در نوکمپ، این آخرین حضور پپ گواردیولا در بارسلونا و درکنار شاگردانش بود

Pep Guardiola, Tito Vilanova - FC Barcelona

بازیکنان بارسلونا یک شنبه شب به موفقیت دیگری دست یافتند؛ این بار، در مبارزه با فقر و در دیداری دوستانه که در سالن برگزار شد. در این دیدار، تیمی با مربیگری تیتو ویلانووا، رو در روی تیم پپ گواردیولا قرار گرفت. این بازی خیریه از سوی TV3 ، تلویزیون مستقل کاتالونیا، و به هدف جمع آوری کمک برای یاری رسانی به فقرا برگزار شد.
بعد ازبرگزاری جشن قهرمانی بارسلونا در نوکمپ، این آخرین حضور پپ گواردیولا در بارسلونا و درکنار شاگردانش بود.نمایشی حذاب و تماشایی با هدفی تحسین آمیز.
در سالن «پالائو سنت جوردی» حدود 14 هزار نفر گرد هم آمده بودند که اکثر آنها بچه ها، جوانان و خانواده ها بودند. بازیکنان بارسلونا هم رها از تمام فشار رقابتها، لحظات خوبی را در کنار هم سپری کردند.
در یک سوی میدان، پینتو، ژاوی ارناندس، پیکه، پدرو و مونتویا با لباسهایی آبی واناری در تیم تیتو ویلانووا توپ می زدند و بارترا، رودری و اسپینوسا را روی نیمکت تیمشان می دیدند و در دیگر سوی میدان گواردیولا، مسیپپ، اینیستا، بوسکتس، آدریانو و تیئو را در زمین دراختیار داشت و دوس سانتوس، مونیه سا و گوستاووو هم روی نیمکت تیم نشسته بودند. والدس هم مسی بارسا دراین بازی بود
 در نهایت، نتیجه بازی چیزی بود که کمتر کسی به آن توجهی داشت.البته دراین دیدار دوستانه، مسی، ماسچرانو، الکسیس، آفلای و کیتا که در اردوی تیم های ملی کشورهایشان به سر می برند، حضور نداشتند؛ البته ملی پوشان اسپانیایی توانستند تا قبل از پیوستن به اردوی تیم ملی اسپانیا برای آماده سازی هرچه بیشتر برای رقابتهای یورو دراین رقابتها حضور یابند .جالب اینجا بود که مصدومان بارسا هم شانس حضور در این مراسم را از دست ندادند که دراین میان می توان به کارلس پویول اشاره کرد.
درجریان این دیدار دوستانه، ریتم رقابتی خاصی میان بازیکنان دیده نمی شد، ولی انگیزه، اشتیاق و شوخی و خنده چیزی بود که در سالن فوتسال موج می زد.بیش از همه این ویکتور والدس بود که پرانگیزه تر از همیشه شوخی می کردو می خندید...  
 ویکتور والدس بعد از به ثمر رساندن یک گل، به نحوی که انگارمهمترین گل زندگی اش رابه ثمر رسانده شادی می کرد و دردقایقی از بازی برای شوخی، به انتقاد تند از داوران می پرداخت و یا درحالی که انگار مصدوم شده روی زمین می افتاد. او درکنار شماره پیراهنش یک عدد «0» را هم اضافه کرده بود تا مسی بارسا باشد.
پیکه با ادا و ژستهای تکنیکی اش و بوسکتس هم که او را تشویق به دزدیدن پیراهن تیم حریف و به ثمر رساندن گلی در شلوغی و همهمه بازی می کرد، این مجلس را گرم می کردند.
پپ هم لبخند می زد ، به ویژه زمانی که هواداران نامش را صدا می زدند و از مربیان دو تیم دعوت می کردند تابه زمین چمن بیایند. بازی در نهایت با تساوی 8-8 به پایان رسید و بارسای پپ درضربات پنالتی توانست بارسای تیتو را شکست دهد. این آخرین جام قهرمانی فصل بود که باز هم موفقیتی دیگر را درکارنامه گواردیولا به همراه داشت.قهرمانی در کسب کمک های خیریه.

 جرارد پیکه هم با به ثمر رساندن 3 گل دراین بازی، آقای گل شد و علاوه بر کسب عنوان آقای گلی درکنار والدس ،شومن موفقی هم بود.جالب اینجا بود که در جریان این مراسم ،باز هم نام آبیدال آورده شد و یاد او گرامی داشته شد.

/ 0 نظر / 14 بازدید