ژاوی مسابقه با بیلبائو را مسابقه ای دیدنی پیش بینی می کند.

هافبک بارسا معتقد است : «بیلبائو بازی سخت و فیزیکی را انجام خواهد داد و ما نیز بازیکنانی داریم که به راحتی می توانند از غفلت مدافعان حریف استفاده کنند». در رابطه با شایعات مطرح شده در رسانه ها نیز افزود: «تیتو و پپ رابطه ای کاملا صمیمانه دارند».

دقیقا در یک هفته باقی مانده تا فینال در برابر اتلتیک بیلبائو، یکی از کاپیتان های بارسا - ژاوی هرناندز - از سختی این مسابقه و خطرآفرینی تیم حریف می گوید: «آنها به دلیل دفاع نفر به نفر، حریف سختی به شمار می آیند. قطعا بازی را فیزیکی دنبال خواهند کرد؛ 90 دقیقه در زمین می دوند و فشار زیادی را بر بازیکنان حریفشان وارد می کنند. برای مثال یورنته از بازیکنانی است که هیچ گاه دست از دویدن نمی کشد و همین باعث می شود، شما مدت زمان طولانی برای تصمیم گیری نداشته باشید. ما منتظر یک مسابقه جذاب هستیم که برایمان سخت نیز خواهد بود».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


مدافعین تضمین شده

ژاوی هرناندز در مورد کمبود دفاع در تیم نیز صحبت کرد: «ما بازیکنان بزرگی در خط دفاع مانند پویول، آبیدال و آلوز را از دست داده ایم، اما با این وجود آدریانو فوتبال خوبی از خود به نمایش می گذارد و آمادگی مونتویا نیز در حدی هست که بتواند در فینال حضور داشته باشد، در عین حالی که ماسکرانو و پیکه نیز در بهترین فرم خود به سر می برند. بازیکنانی که به عنوان جایگزین به کار گرفته خواهند شد، از لحاظ فوتبال در سطح بالایی قرار دارند».


ژاوی همچنین از تمایل تیمش برای حضور در کالدرون سخن گفت با این وجود که آنها هفته ای غیر معمول، بدون هیچ مسابقه، را پشت سر گذاشته اند.

تیتو، بهترین گزینه ممکن

ژاوی، نبود هیچ مسابقه ای را دلیل کافی برای شایعات ممکن در صفحات روزنامه ها دانست. او گفت: «این موضوع کاملا اجتناب ناپذیر است؛ هر کس می تواند آنچه در ذهن دارد را بیان کند، اما باید دانست که تیم تنها بر روی بازی پیش رو تمرکز کرده است. همه چیز به صورت عادی دنبال می شود و رابطه تیتو و پپ نیز کاملا صمیمانه است و ما همگی، متحد هستیم. اما آنچه که از توان ما خارج است، کنترل اتفاقاتی است که در اطرافمان رخ می دهد».

در ارتباط با مربی آینده تیم، ژاوی این چنین توضیح می دهد: «تیتو، شخصیتی قابل احترام در بین بازیکنان است. او کاملا به مسائل فوتبال آگاه و بسیار مشتاق این بازی است. او با باشگاه آشنایی دارد و نقش غیر قابل انکاری را در موفقیت های بارسا داشته است. تیتو، تغییری موثر و بهترین انتخاب ممکن است».

/ 0 نظر / 17 بازدید