اینیستا: هنوز زود است که از انتقال قدرت در لالیگا صحبت کنیم

ستاره اسپانیایی در آستانه فینال کوپا دل ری از اقتدار تیمش دفاع کرده است

Andres Iniesta - Barcelona

آندرس اینیستا، ستاره خط میانی باشگاه بارسلونا، درصحبتهایی اعلام کرده که سلطه رئال مادرید در فوتبال اسپانیا، هنوز تازه و درمراحل ابتدایی اش است.این درحالی است که رئال در پایان رقابتهای این فصل لالیگا، به سی و دومین قهرمانی اش در این رقابتها دست یافت.

آندرس اینیستا در کنفرانسی خبری پیش از برگزاری دیدار فینال کوپا دل ری مقابل اتلتیک بیلبائو به ارزشهای بالای بارسا اشاره کرد .

این ستاره 28 ساله در صحبتهایی گفت:« هر کسی نظر شخصی خودش و دیدگاه خاص خودش را دارد. خیلی زود است بگوئیم که  شاهد انتقال قدرت در فوتبال اسپانیا و تغییر بالانس در میان تیم قدرتمند هستیم.»

اینیستا ادامه داد:« کسانی هستند که می گویند که عدم فتح هرساله جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، به منزله یک شکست است. البته هرجوری که شرایط را بررسی کنیم، ما در هر دو سوپرکاپ پیشین و در جام باشگاه های جهان به قهرمانی رسیدیم. تا پایان برای قهرمانی در لالیگا جنگیدیم و به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتیم. الان می خواهیم تا پرونده کاری این فصلمان را در کوپا دل ری ببندیم و پرونده 4 ساله گواردیولا برروی نیمکت مربیگری بارسا را به بهترین نحو ممکن خاتمه دهیم.»

پپ گواردیولا که در سال 2008 هدایت بارسا را در دست گرفته بود، درپایان رقابتهای این فصل از بارسا جدا می شود و اینیستا در صحبتهایی از اعتماد به توانایی های تیتو ویلانووا، جانشین پپ گفته است:« اگر کسانی هستند که فکر می کنند که تیتو ویلانووا، به تنهایی به قهرمانی خواهد رسید، اشتباه می کنند. ما به عنوان بازیکنان تیم، باید متعهدتر از همیشه تلاش کنیم تا اوضاع را در همین مسیر پیش رو پیش ببریم. تیتو در رختکن تیم ما بوده و با همه چیز آشنایی دارد و درحال حاضر این دردستان ماست تا موفقیت او را دقیقا مثل موفقیت گواردیولا تضمین کنیم.»

/ 0 نظر / 15 بازدید