مسی :ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا دردناک تر از ناکامی در لالیگا بود

ستاره آرژانتینی هنوز از حذف دردناک تیمش از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا ناراضی و ناراحت است

 

لیونل مسLionel Messiی، ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسا همچنان از شیوه حذف ناعادلانه تیمش از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به دست چلسی ناراحت و ناراضی است.

آبی اناری ها در هر دو دیدار رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی بر بازی تسلط داشتند ولی در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 2-3 مغلوب آبی های لندنی شدند.

مسی دراین باره گفت:« من به شدت از ناکامی تیمم از قهرمانی در لالیگا ول یگ قهرمانان اروپا ناراحت شدم ولی از ناکامی تیمم در لیگ قهرمانان اروپا بیشتر عصبانی شدم تا از ناکامی در لالیگا؛ چون حذف ما ناعادلانه بودو چون من یک ضربه پنالتی را از دست دادم. البته در مجموع به خاطر فصلی که پشت سرگذاشتم خوشحالم ولی ما از اینکه نتوانستیم به فینال لیگ قهرمانان اروپابرسیم، همه به شدت عصبانی شدیم. ما در یک قدمی فینال بودیم و واقعا عصبی کننده بود. البته ما در فصل آینده برای فتح جامهای بیشتری می جنگیم و برای تیم ملی کشورم هم برای کسب مجوز حضور در جام جهانی 2014 تلاش می کنم.»

مسی در مورد جانشنینی پپ هم گفت:« بعد ز اتمام موفقیتهای پپ با بارسا، جانشینی او کار آسانی نیست. من از زمانی که بچه بودم، تیتو را می شناختم و می دانم که چه توقعاتی می توانیم از اوداشته باشیم. همه ما در طول این 4 سال نهایت تلاش ممکن را با پپ انجام دادیم و امیدوارم که بعد از این هم اوضاع به همین نحو پیش برود.»

جالب اینجا بود که یکی از خبرنگاران آرژانتینی قبل از پرسیدن سوالش، پدر شدن مسی را به او تبریک گفت وسپس سوالش درمورد بازی آتی آرژانتین مقابل اکوادور را مطرح کرد. مسی در پاسخ به این سوال اندکی مکث کرد و گفت: « راستش سوال را اصلا نشنیدم. فکرم کاملا جای دیگری بود.»

/ 2 نظر / 17 بازدید
محمد

کلا از وبلاگ های بارسایی خوشم میاد- به ما هم سر بزن

fardad

puiolo bara dava avordan mesii ham bechaneshe harkichapbe mesii nega mikone mamanesho ...=D