پویول دست کم دو سال دیگر در بارسا می ماند

بارسلونا می‌خواهد او را حداقل تا سال 2014 نگه دارد.

Carles Puyol - FC Barcelona

باشگاه فوتبال بارسلونا قصد دارد قرارداد جدیدی با کاپیتان خود امضا کند که بنا بر آن کارلس پویول تا سال 2014 بازیکن بارسا خواهد بود. قرارداد فعلی پویول تا تابستان 2013 اعتبار دارد ولی مقامات باشگاه قصد دارند با امضای قراردادی جدید پویول را تا زمانی که قصد خداحافظی از فوتبال داشته باشد در تیمشان نگه دارند.

کاپیتان متعصب بارسلونا در سن 34 سالگی هنوز حرفی از آویختن کفشهایش نمی زند و آمار بازیهای فصل قبلش هم نشان داد که او هنوز می تواند در سطح اول فوتبال اروپا بازی کند و مهم تر اینکه بارسا در نبود او در خط دفاع به مشکل برمی خورد. پویول فصل قبل در 44 بازی برای کاتالان ها به میدان رفت و در زمانی که درگیر مصدومیت کهنه خود نبود همواره یکی از انتخاب های گواردیولا برای 11 نفر اصلی بود.

آندونی زوبیزارتا ، مدیر ورزشی باشگاه در مراسم معارفه تیتو ویلانووا در مورد شرایط پویول صحبت کرد:«ما در حال صحبت کردن با او هستیم چون قرار داد او در حال اتمام است و ما خواستار ماندنش هستیم چرا که تاثیر او بر شرایط رختکن تیم بسیار زیاد است. پویول برای ما نقشی کلیدی دارد.»

در حال حاضر کاپیتان بارسا در حال ریکاوری از جراحی آرتروسکوپی بر روی زانوی راستش است که او را از رقابت های یورو دور نگه داشت و امیدوار است که برای پیش فصل به آمادگی کامل برسد؛ ولی قبل از آن باید قراردادش را با بارسا تمدید کند تیمی که تمام دوران ورزشی اش را در آن سپری کرده است.

/ 0 نظر / 14 بازدید