بارسلونا 3-0 اتلتیک بیلبائو.

امروز دوران گواردیولا در بهترین شرایط ممکن یعنی با شکست اتلتیک بیلبائو، کسب دومین عنوان قهرمانی جام حذفی و دریافت چهاردهمین جام در طول این دوران، به پایان رسید. نتیجه بازی با ضربات مسی و پدرو، به سرعت و در 25 دقیقه آغازین مشخص شد.

در ادامه امتیازات بازیکنان در بازی امروز را می خوانیم:

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


خوزه مانوئل پینتو: 6

موقعیت سختی در حفظ توپ برایش ایجاد نشد، اما پخش توپش ضعیف بود؛ پاس های بسیاری را از دست داد و تیم را در چند موقعیت غیر ضروری به خطر انداخت.

آدریانو کوریا: 7

در عقب زمین قدرتمند و در هنگام دور زدن مدافعین حریف به اندازه کافی خطرناک بود. گرچه اجرای به خصوصی نداشت، اما در مجموع بازی خوبی انجام داد.

جرارد پیکه: 7.5

خطای اندکی داشت و خوش شانس بود که به خاطر خطایش بر روی لورنته در محوطه جریمه، پنالتی به تیم حریف واگذار نکرد. با این حال در مجموع با تکل ها و دفاع درست و به جا، اجرای قدرتمندی داشت.

خاویر ماسکرانو: 8.5

بازی بسیار خوب دیگری را در انتهای زمین به نمایش گذاشت. به ندرت حرکت اشتباهی انجام داد و دفاع و تکل های بی شماری انجام داد. از بیشتر حرکات خطرناک اتلتیک جلوگیری کرد.

مارتین مونتویا: 7.5

بعد از شروعی نا آرام و از دست دادن چند توپ، در دفاع بی نقص و به اندازه کافی خطرناک بود. توپ آخر او از آن چه که باید، فاصله داشت. با این وجود برای این بازیکن جوان که امروز به جای آلوز به زمین آمده بود، بازی خوبی بود.

سرجیو بوسکتس: 8

مانند همیشه بازی پرقدرتی انجام داد. از خط دفاعی حفاظت می کرد و در اولین ضربات حرکات تهاجمی شرکت داشت. طبق معمول، توزیع توپ تقریبا بی عیبی داشت.

ژاوی هرناندز: 8.5

بازی بسیار خوبی را انجام داد. منطقه میانی را حفظ کرد و به سلطه بارسا هماهنگی بخشید. پدرو با پاس گل ژاوی برای بار دوم توپ را وارد دروازه کرد، اما مهم تر از آن، با پاس هایش به بارسلونا کمک کرد تا بر بازی فینال تسلط یابد.

آندرس اینیستا: 9

یک بازی واقعا عالی انجام داد. هم زمان به راحتی از حریفانش عبور می کرد و بعدی را که تنها او می تواند به تیم ببخشد را به اجرا گذاشت. همچنین با پاس گلی زیبا، زمینه ساز گل دوم بارسا توسط مسی شد.

الکسیس سانچز: 7

بازی به خصوصی را نمایش نداد، اما کارهای بسیاری کرد تا فضا را برای هم تیمی هایش باز کند. اما در کار با توپ، مانند همیشه خوب نبود و تهدیدی برای حریف به حساب نمی آمد.

پدرو رودریگز: 9

اجرای با شکوهی انجام داد. با به ثمر رساندن دو گل خود را نشان داد، به خصوص گل دوم. بهترین اجرای قابل بحث این فصلش را انجام داد.

لیونل مسی: 8.5

در بهترین وضعیت خود نبود، اما با این وجود گل بسیار زیبایی را به ثمر رساند. با دریبل ها و حرکاتش ترس را در تمام طول بازی در دفاع اتلتیک گسترش داد. فصل را با به ثمر رساندنن 73 گل و دادن 30 پاس گل به پایان رساند.

بازیکنان جانشین



سیدو کیتا: 6.5

به جای الکسیس سانچز به زمین آمد و با ورود او چیز زیادی به بازی افزوده نشد؛ با این وجود حضورش را در میانه زمین نشان داد.

سسک فابرگاس: بدون امتیاز

بسیار دیر به زمین آمد که بتواند تاثیر زیادی در بازی داشته باشد.

تیاگو آلکانترا: بدون امتیاز

در دقایق اضافه به زمین آمد.

/ 0 نظر / 12 بازدید