مسی در ورزشگاهی که میزبان فینال کوپا دل ری است 9 گل به ثمر است

• لیگ، اتلتیکو مادرید - بارسلونا (4-3، 1 مارس 2009)، 1 گل: این بازیکن آرژانتینی نتیجه را به 2-0 به سود تیم خود تغییر داد، اما مادریدی ها در آخر برنده این بازی متحیر کننده بودند. این ششمین گل مسی در کالدرون بود.

• بازی دوستانه ملی، اسپانیا - آرژانتین (2-1، 14 نوامبر 2009)، 1 گل: مسی همچنین برای تیم ملی خود در کالدرون گل به ثمر رسانده است. او یک پنالتی را به نفع تیم خود - با سرمربی گری دیگو آرماندو مارادونا - به گل تبدیل کرد و بازی رابه تساوی کشاند، اما در نهایت آرژانتین شکست خورد.

• لیگ، اتلتیکو مادرید - بارسلونا (1-2، 19 سپتامبر 2010)، 1 گل: هم روزی خوب و هم روزی بد برای بهترین بازیکن جهان بود. مسی با ضربه ای ماهرانه اولین گل را به ثمر رساند، اما به دلیل آسیبی که از تکل اویفالوژی دید، نتوانست بازی را به پایان رساند.

• لیگ، اتلتیکو مادرید - بارسلونا (1-2، 26 فوریه 2010)، 1 گل: ضربه آزاد او در کمال تعجب با غافل گیری کورتویس و مدافعین اتلتیکو به تور دروازه چسبید و در انتهای بازی، هنگامی که بازی با نتیجه مساوی تمام شده به نظر می رسید، پیروز میدان شدند. در 6 بازی لیگ در کالدرون، مسی 5 گل به ثمر رسانده است.

/ 0 نظر / 13 بازدید