اینیستا: تیتو، گواردیولا نیست؛ نباید در انتظار یک قهرمانی سه گانه از او باشیم

ستاره اسپانیایی نهایت تلاش خودرا به کار می گیرد تا فشارها را از روی مربی جدید تیمش کم کند

Iniesta y Pep

آندرس اینیستا، ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا معتقد است که این ناعادلانه است که از تیتو ویلانووا انتظار داشت تا روند مشابهی را با پپ گواردیولا طی کرده و در اولین فصل حضورش در بارسا قهرمانی سه گانه را به دست آورد.

گواردیولا درماه آوریل اعلام کرد که این فصل، آخرین فصل حضور او برروی نیمکت مربیگری بارسا خواهد بود و سران این باشگاه، تیتو ویلانووا،دستیار پپ را به عنوان جانشین او معرفی کردند. این درحالی است که این دو نفر در طول 5 سال اخیر درکنار هم کار می کردند. اکنون اینیستا معتقد است که نباید تیتو را با پپ مقایسه کرد.

 

 

اینیستا در صحبتهایی به لاوانگواردیا گفته:« الان فرصت در اختیار تیتو است ولی ما نمی توانیم از او بخواهیم که گواردیولای دیگری باشد. هرمربی سبک کاری وویژگی های خودش را دارد. ما نمی توانیم از تیتو انتظار داشته باشیم که دراولین فصل حضورش برروی نیمکت مربیگری بارسا، یک قهرمانی سه گانه به دست بیاورد. تمام بازیکنان باید درکنار تیتو باشند، از او حمایت کنند و به او کمک رسانی نمایند.»

دراین میان اینیستا ادامه داد که بازیکنان بارسا تمایل فراوانی دارند تا در فینال کوپا دل ری خداحافظی خوبی برای پپ رقم بزنند ودرروز جمعه پپ را با کسب جامی دیگر بدرقه کنند:« نظر بازیکنان بارسا درمورد گواردیولا، چه درفینال کوپال دل ری ببریم و چه ببازیم، تغییری نمی کند ولی ما قطعا می خواهیم تا گواردیولا با یک لبخند از ما جدا شود.»

فینال جام حذفی اسپانیا روز جمعه ساعت 22 به وقت محلی در ورزشگاه بیسنته کالدرون میان دو تیم بارسلونا و اتلتیک بیلبائو برگزار می شود.

/ 1 نظر / 11 بازدید
آرش

سلام کاتالانی ای ول دمت گرم حال کرد م زنده باد بارسلونا و تمام کاتالانی ها خوشحالم که به این و بلاگ اومدم ای ول ای ول [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]