ماسچرانو: درسهای زیادی از گواردیولا آموختم

ستاره آرژانتینی باشگاه بارسا درصحبتهایی اعلام کرده که مربی 41 ساله اش، تاثیرپررنگی برروی کارنامه ورزشی او داشته است

Javier Mascherano - Barcelona (Getty Images)

خاویر ماسچرانو ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی به تمجید از پپ گواردیولا پرداخته و اعلام کرد که مربی تیم کاتالان دیدگاه او را به فوتبال تغییر داده

این درحالی است که پپ گواردیولا درروز 25 ماه می در آخرین بازی رسمی بارسلونا در فینال جام حذفی اسپانیا روی نیمککت مربیگری بارسا خواهد نشست و قصد دارد تا برای یک سال به استراحت بپردازد

ماسچرانو شکی ندارد که گواردیولا به عنوان یک قهرمان بارسا را ترک خواهد کرد و به تاثیری که گواردیولا برروی فوتبال او داشت اشاره کرد.

ماسچرانو در صحبتهایی به "آرا" گفت:« برای یک مربی خیلی سخت است تا در شرایطی که تیمش حال و روز خوبی دارد تیم را ترک کند. حالا چه به این ترتیب، چه اینکه او اخراج شده باشد و چه اینکه قراردادش تمدید نشده باشد.در هر صورت، تصمیم پپ این بود. فکر می کنم که او در کمال اوج و احترام خواهد رفت.»

ماسچرانو ادامه داد:« گواردیولا مربی متفاوتی درمقایسه با سایر مربیان است.  این هم به خاطر دیدگاهی است که او دارد. زمانی که من به اینجا آمدم، ایده من نسبت به فوتبال کاملا متفاوت با ایده امروزی ام بود. گواردیولا به من یاد داد تا چطور به نحو دیگری به فوتبال بنگرم.من چیزهای زیادی از او یادگرفتم تا چطور یک بازیکن حرفه ای بهتری باشم و چطور به فوتبال فراتر از نتایج بنگرم.»

 

/ 0 نظر / 11 بازدید