آیا آلبا به بارسا خواهد پیوست؟

در خط حمله امکان بروز هر گونه شگفتی وجود دارد. ماه هاست که مربیان به این نتیجه رسیده اند که خط حمله بیش از پیش به مسی متکی شده است. درست است که آسیب دیدگی ویا به خط حمله آبی اناری ها لطمه زد، اما وجود یک بازیکن با ویژگی های معمول، می تواند تاکتیک های مربی را بهتر در زمین ارائه کند. تیتو ویلانووا پس از انتشار خبر مربیگری اش در فصل آینده، مهاجم اتلتیک بیلبائو و تیم ملی اسپانیا - فرناندو یورنته - را نیز در ذهن دارد و بارها به تمجید از او پرداخته است.

تقویت بخش تهاجمی تیم از اهداف باشگاه محسوب می شود؛ به همین دلیل آنها به دنبال مهاجم دومی نیز هستند که بتواند در جناحین نیز نقش آفرینی کند. در بازار نقل و انتقالات پیشنهاد های خوب با ارائه قیمت های منطقی دیده می شود که این خبرها حاکی از انتقال یکی از مهاجمین کنونی از جمله کوئنکا و تیو به سایر تیمها می باشد.

/ 1 نظر / 13 بازدید
ساخت سایت رایگان حرفه ای

با سلام ایا شما هم ارزوی داشتن یک وبسایت پیشرفته همانند تمامی وبسایت های پیشرفته جهان را دارید؟! ما خواسته شما را براورده میکنیم... اگر مایل به ایجاد سایت هستید ، ولی قادر به پرداخت هزینه های بالای آن نیستید ، ما هاست رایگان گیگ رو به همراه دامین رایگان به شما پیشنهاد می کنیم. مراحل ساخت سایت پیشرفته وحرفه ای شما: 1-ابتدا وارد سایت شوید gigro.ir 2 فرم ثبت نام را پر کنید وبر روی ارسال کلیک کنید 3 ایمیل خود را چک کنید. لینک فعال سازی که برایتان ارسال شده را کلیک کنید تا حسابتان فعال شود. 4 اکنون حساب کاربری شما فعال است میتوانید سایت خود را بسازید. *هرگونه سوال خود را از بخش پشتیبانی سایت بپرسید شما به همین راحتی صاحب یک هاست قدرتمند لینوکس وهمچنین دامین رایگان شدید.اکنون صفحه اصلی شما راه اندازی شده است. www.gigro.ir