تیتو ویلانوا: پروش یافته در خانه، دارای روش و یک برنده.

رشد یافته در لاماسیا

او در تاریخ 17 سپتامبر 1969 در گیرونا متولد شد. ویلانوا در تاریخ 1984 -درست همان سالی که گواردیولا به بارسا پیوست- به سیستم جوانان بارسا ملحق شد. ویلانوا جزئی از موفق ترین تیم جوانان لاماسیا بود. مربی آینده تیم اصلی، استعداد هایش را در میانه زمین به کار برده است. او به بارسا ب منتقل شد و در فصل 1988/89 در سه بازی دوستانه با تیم اصلی حضور یافت.

شروع به کار در تیم زیر 15 سال بارسا

ویلانوا بعد از آخرین بازی خود و آویزان کردن کفشهایش، با قبول کردن مسئولیت تیم زیر 15 سال بارسا، کارش را به عنوان مربی بارسلونا در فصل 2001/02 آغاز کرد. این تیم شامل جرار پیکه، سسک فابرگاس و لئو مسی جوان می شد. او پیش از اتحاد دوباره با جوزپ گواردیولا در سال 2007، مربیگری تیمهای پالافروگل، فیگوئرس و تره سا را به عهده گرفت. اکنون ویلانوا 5 سال بعد از کمک به گواردیولا در مربیگری بارسا ب و تیم اصلی باشگاه، سرمربی تیم اصلی بارسلونا خواهد شد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
دیزاین 98

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ مرکز طــراحـی گرافـــیـک دیزاین98 طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی، هـدر، لوگو، کارت ویزیت، کاور آهنگ، پوستر و ... شعار ما نهایت کیفیت در طراحی و کسب رضایت مشتری است :::::::: طراحی حرفه ای :::::::: قیمت مناسب ::::::::: تحویل سریع :::::::: با ما جذابــــتر دیده شوید www.Design98.Ir